Көрнекті түлектер
Галым Байтимбетов

Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебі,

химия инженериясы бакалавры,

Aqua Point - Компаниясының негізін қалаушысы

Тамирлан Сейдахметов

Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебі, химия инженериясы бакалавры,

Apple компаниясының деректер ғалымының жетекшісі 

Аяулым Нургожина

Ғылым және технология мектебі, биология ғылымының бакалавры,

Астана ұлттық зертханасы жанындағы адам микробиомасының зертханасы

Асель Мухаметжанова

Жоғары білім беру мектебі, білім беру саласындағы PhD,

«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығының басқарма төрағасы

Аян Биримжан

Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебі, экономика бакалавры,

Кәсіпкер, «Денсаулық жобасының» бас директоры

Адиль Кусманов

Ғылым және гуманитарлық ғылымдар мектебі, математика ғылымдарының бакалавры,

Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингілеу орталығы басшысының орынбасары

Тахмина Торгаева

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі, химия инженериясы бакалавры,

Кеніш инженері, Schlumberger, Оңтүстік Сахалин, Ресей

Айгерим Абдиораз

Медицина мектебі, қоғамдық денсаулық сақтау магистрі,

Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығының басқарма төрағасының орынбасары

Акылжан

Баймагамбетов

Жоғары бизнес мектебі,

Executive MBA,

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Төрағасының орынбасары

Лаура Карабасова

Жоғары білім беру мектебі, PhD, Ақтөбе облысының Қ.Жұбанова атындағы университет ректоры 

Айгерим Касым

Медицина мектебі, молекулалық медицина,

Репродуктивті медицина институты, эмбриолог

Мадина Жангельдинова

Инженерлік мектеп,

инженерлік менеджмент магистрі,

ЖШС-нің «Электровоз құрастыру зауыты» Тікелей ресурстар Менеджері 

Камила Роллан

Жоғары білім беру мектебі, білім берудегі көшбасшылық магистрі,

Кембридж университетінің докторанты, «Барлығы үшін білім беру» коммерциялық емес қорының төрағасы

Мирас Советов

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі, электротехника бакалавры

AERO стартапының негізін қалаушы

Александр Джагупаров

Медицина мектебі, MD,

БҰҰ, ДДҰ еріктілері зертханасының зерттеу жөніндегі маманы

Лаура Вайгорова

Жоғары мемлекеттік саясат мектебі, мемлекеттік саясат магистрі,

SmarTest Prep білім беру компаниясының (шағын бизнес) бас директоры және Айел болсам жобасының негізін қалаушы

Малик Олжабеков

Жоғары мемлекеттік саясат мектебі, мемлекеттік басқару магистрі,

Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі

Гаухар Жакажанова

Жоғары бизнес мектебі, іскерлік әкімшілік магистрі,

FocusED now - виртуалды класс мобильді қосымшасымен интеграцияға арналған SaaS гибридті смартфон платформасын әзірлеуші

Айвар Абрашулы

Ғылым және гуманитарлық ғылымдар мектебі, BSc физика,

Стэнфорд университетінде электротехника бойынша докторант

Ердаулет Абсаттаров

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі, информатика бакалавры және инженерлік басқару магистрі,

Alpha Design IT компаниясының негізін қалаушы және бас директоры

Султан Абулхаир

Тау-кен және геоғылымдар мектебі

Тау-кен ісі саласындағы ғылым магистрі


Аделаида университетінің PhD докторанты

Австралия үкіметінің стипендиясының алушысы


Кешенді ресурстарға арналған біріктірілген операциялар бойынша ARC оқу орталығының мүшесі


Стохастикалық қоршаған ортаны зерттеу және тәуекелді бағалаудағы (SERRA) жарияланымдар

Артем Задорожный

Жоғары білім беру мектебі

Көптілді білім беру магистрі


Гонконг білім университетінің PhD докторанты

Зерттеу гранттары кеңесінің Гонконг PhD стипендиясының алушысы


Жоғары деңгейдегі академиялық журналдардағы жарияланымдар: ReCALL, EUROCALL конференция материалдары

Алдияр Кунтубек

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі

Химиялық инженерия саласындағы инженерия бакалавры


Аризона университетінің PhD докторанты

Елдар Толеубай

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі

Электр және электронды инженерия бакалавры


Tsukuba университетінің магистранты

Ислам Салиханов

Медицина факультеті

Қоғамдық денсаулық сақтау магистрі


Швейцариялық денсаулық сақтау мектебінің PhD гранты (SSPH+)

Базель университетінің PhD докторанты

Бауыржан Аубакир

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі

Робототехника саласындағы ғылым магистрі


Jusan Bank деректер ғылымының директоры

Магжан Советбек

Инженерлік және цифрлық ғылымдар мектебі

Құрылыс бакалавры


Шварцман стипендиаты

Дикси мектебінің негізін қалаушы

Бимаржан Асатова

Ғылым және гуманитарлық ғылымдар мектебі

Биология ғылымдарының бакалавры


Гарвард медициналық мектебінің техникалық қызметкері


Есенов атындағы ғылыми шәкіртақы

Мади Ханафия

Жоғары мемлекеттік саясат мектебі

Мемлекеттік саясат магистрі


Назарбаев Университетінің ғылыми қызметкері

«Баршаға арналған білім» инклюзивті білім беру орталығының тең құрылтайшысы

Түлектерге арналған артықшылықтар

#1

NU AlumniAssociation-ң автоматты түрде және ақысыз мүшесі болу

#2

Бітірушінің жеке куәлігі және кампус аймағына кіру

#3

Университеттің электронды поштасы өмір бойы сіздің қолыңызда

#4

Кітапханаға бару (оқырман залы) 

#5

Электронды кітапхана ресурстарын 1 жыл бойы ақысыз пайдалану

#6

Мансап және кәсіптің бағдарлау Орталығымен тұрақты байланыс

Statistics
Жариялану үшін
Көрнекті түлектердің қатарын толықтыру үшін өтінім жіберіңіз
Фотосурет қосыңыз
Біздің әлеуметтік желілер